Reklama

Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint dla iPhone

  • Darmowa
  • In Polski
  • Version: 2.35

Przeglądanie za darmo, ale edycja dokumentów wyłącznie z Office 365

Jeżeli brakowało Ci rozwiązań Microsoft Office na Twoim iPadzie, to już nie musisz się martwić. Microsoft przygotował dla Ciebie mobilne aplikacje Twoich ulubionych programów, czyli Word, Excel i PowerPoint. Wszystkie dostępne są oczywiście na iPada.


Co ważne, zamiast kopiować rozwiązania z iPhone'a, firma Microsoft stworzyła aplikacje dla swoich biurowych programów specjalnie przeznaczone dla iPada.

Jest jednak mały haczyk. Aby móc tworzyć i edytować dokumenty, musisz mieć subskrypcję w usłudze Office 365. Darmowa wersja aplikacji pozwala tylko na przeglądanie istniejących dokumentów. Jeżeli jednak chcesz koniecznie wypróbować mobilny pakiet Microsoft, to pierwszy miesiąc subskrypcji jest za darmo - na próbę. 

Tworzenie prezentacji

Microsoft PowerPoint dla iPada to pełnowartościowa aplikacja do tworzenia prezentacji. Aplikacja nie jest tak kompletna, jak wersja na klasyczne komputery, jednak można za to korzystać z niej na dotykowym ekranie na iPadzie. Aplikacja jest nieco uproszczona, ale pozwala na stworzenie atrakcyjnych prezentacji dzięki istniejącym szablonom. Możemy też dodawać zdjęcia i filmy z naszej rolki aparatu, czyli galerii zdjęć z iPada.

Wyróżniającymi funkcjami są te obecne podczas prezentacji. Wystarczy nacisnąć ekran, aby pojawił się wirtualny laser. Przesuwając palcem, przesuwamy też czerwoną kropkę będącą wskaźnikiem. Możemy też tworzyć adnotacje na slajdach wirtualnymi markerami.  Jeśli chodzi o dodawanie elementów wizualnych do prezentacji, to nie ma zbyt zaawansowanych opcji, ale są wszystkie niezbędne narzędzia. Możemy więc dodać tabele, czy przejścia.

Przy odrobinie cierpliwości, dzięki PowerPoint dla iPad można stworzyć niesamowitą prezentację. Aplikacja sprawdzi się przy tworzeniu prezentacji w ostatniej chwili, jeśli tylko mamy wszystkie niezbędne materiały.

Wszystkie podstawowe narzędzia są dostępne

PowerPoint dla iPada nie posiada tej samej mocy co wersja desktopowa. Wystarczy jednak, by stworzyć dobrze wyglądającą prezentację. Jako darmowe narzędzie jest świetna do przeglądania już istniejących prezentacji. Do tworzenia i edycji wymaga już jednak subskrypcji Office 365.

Uproszczony interfejs pozwala na wygodne przełączanie się pomiędzy ekranami. Wsparcie dla OneDrive pozwala wygodnie przenosić prezentacje z jednego urządzenia na drugie. Możemy stworzyć dokument na komputerze, a drobnych poprawek dokonać już w aplikacji.

PowerPoint dla iPada nie jest najbardziej użyteczną aplikacją z pakietu Office, ale dobrze spełnia swoje zadanie.

Zapłać lub tylko oglądaj!

Bez wykupionej subskrypcji Office 365, PowerPoint dla iPada działa wyłącznie w trybie podglądu. Być może to jednak wystarczające możliwości, jeśli na co dzień korzystacie z starszego Office’a na komputerze lub używacie na iPadzie Keynote’a. Jeśli jednak potrzebujecie całego pakietu, to warto skorzystać z abonamentu na Office 365.

PowerPoint dla iPada nie jest tak atrakcyjny jak Word, czy Excel na tablety Apple’a. Sama w sobie jest zbędna, ale jako cała część pakietu nabiera więcej sensu. Polecamy stałym użytkownikom Office 365.

Dodano funkcję drukowania z poziomu aplikacji. Program pomaga dokładnie rozmieszczać obiekty na slajdzie. Ulepszono opcje dotyczące widoku prezentera i wyświetlania prezentacji na większej liczbie ekranów.

Zmiany

  • Dodano funkcję drukowania z poziomu aplikacji. Program pomaga dokładnie rozmieszczać obiekty na slajdzie. Ulepszono opcje dotyczące widoku prezentera i wyświetlania prezentacji na większej liczbie ekranów.

Zalety

  • Proste tworzenie prezentacji
  • Synchronizacja z OneDrive

Wady

  • Wymaga abonamentu Office 365 do tworzenia i edycji prezentacji
  • Mniej użyteczna od pozostałych programów z pakietu Office

Reklama

Najczęściej pobierane Pakiety biurowe na iphone

Reklama

Microsoft PowerPoint

Download

Microsoft PowerPoint 2.35 dla iPhone

Reklama

Opinie użytkowników o Microsoft PowerPoint

Czy próbowałeś Microsoft PowerPoint? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla Microsoft PowerPoint

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama

×